portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Zasady zamówienia

 

 

Przyjmowanie zamówień jest czasowo zawieszone. Zapraszam w terminie późniejszym.

-------------------------


Zamówienia dokonujemy za pomocą formularza lub wysyłając wiadomość na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zamówieniu umieszczamy dane kontaktowe (imię i nazwisko osoby zamawiającej, numer kontaktowy, adres na jaki ma zostać wysłana praca).

 

 

Wybór materiałów

Rozpoczynam rysować portret mając dostępne materiały źródłowe w formie 1 do 3 fotografii, ze wskazaniem jednej preferowanej (pliki .jpg, tiff lub .png). Chętnie zapoznam się z krótką notatką o osobach portretowanych. Dzięki niej lepiej poznam osoby, które portretuje i praca będzie bardziej autentyczna.  Z góry proszę o określenie formatu oraz techniki.

 

Jeżeli mają Państwo zapytania, sugestie lub własne pomysły proszę o zasygnalizowanie ich przed rozpoczęciem pracy. Bardzo chętnie się z nimi zapoznam. Proszę pamiętać, że zmiana techniki, formatu oraz rodzaju portretu w trakcie pracy lub po zakończeniu pracy jest niedozwolona.  Wiąże się z dodatkowymi kosztami dla zlecającego.

 

Praca nad portretem

Praca powstaje przez 2 do 3 dni. W przypadku, gdy zależy Państwu na czasie, proszę o stosowną informację z  konkretnym terminem. Po ukończeniu portretu przesyłam fotografię pracy na Państwa e-mail, w celu akceptacji. Zdjęcie dokumentacyjne może nieznacznie różnić się od oryginału, na co proszę wziąć poprawkę. Po zapoznaniu się z Państwa opinią i ewentualną korektą, przesyłam gotową pracę na podany adres.

Dodam, że w sytuacji wielu zamówień na bardzo zbliżony termin obowiązuje kolejność realizacji zgodna z kolejnością zamówienia. Od tej zasady mogę odstąpić (tylko) po indywidualnych ustaleniach z klientem.

 

Wysyłka

Portret zostaje zapakowany w bezpieczną tubę oraz przesłany na Państwa adres. Dostarczenie pracy zajmuje poczcie polskiej około 2 do 4 dni roboczych. Kurierowi 1 do 2 dni.

 

Płatność

Płatności zazwyczaj regulujemy gotówką lub przelewem na konto po wykonaniu usługi.

Zaliczka wymagana jest w niektórych przypadkach, a jej wysokość ustalana jest indywidualnie, zależnie od zlecenia.

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?