portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Najczęściej zadawane pytania


Co daje nam zamówienie portretu?
Odp: Zamawiając portet maja Państwo pewność, iż otrzymają unikatowe dzieło za rozsądną cenę. W przypadku upominku, dla bliskich zapewniam o wzruszeniu jakie wzbudzi.

Czym kierować się przy wyborze fotografii?

Odp: Przy wyborze fotografii kierujemy się jak największą zgodnością zdjęcia i wizerunku osoby portretowanej. Ważnym czynnikiem jest również ostrość fotografii i kadr. 

Jaki jest czas trwania realizacji zamówienia?

Odp: Narysowanie jednego portretu trwa od 2-3 dni, aczkolwiek istnieje możliwość wykonania go w krótszym czasie. Portret powinien być u Państwa w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia i przesłania zdjęć.


W jaki sposób regulujemy płatności?
Odp:
Płatność regulujemy dokonując przelewu na konto po złożeniu zamówienia.
W przypadku, gdy osoba zamawiająca nie ma możliwości dokonania wpłaty z własnego konta proszę o przelew dokonany korzystając z usług Poczty Polskiej.


Jak transportowana jest praca?
Odp: Prace przesyłam w profesjonalnej i bezpiecznej tubie tekturowej. 

Czy istnieje możliwość rabatu?
Odp: Przygotowałam kilka opcji, które mam nadzieję przyczynią się do Państwa satysfakcji i wpłyną na decyzję odnośnie złożenia zamówienia. W celu zapoznania się z zasadami proszę o kontakt mailowy. 

Kiedy najlepiej dokonywać zamówień?
Odp: Do zamówień należy podchodzić elastycznie, w zależności od terminu w jakim zależy Państwu na portrecie. Jeżeli jest to termin okołowalentynkowy, Bożonarodzeniowy, Dzień Matki etc. tzw. HOTdate proszę o wzięcie tego pod uwagę. Najlepiej pomyśleć o tym wcześniej.

 

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?