portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Prezent na rocznicę ślubu


Rocznica ślubu to niezwykle ważne wydarzenie. W szczególności, gdy rocznicę ślubu świętują nasi najbliżsi - rodzice, dziadkowie czy rodzeństwo. Chcąc pięknie uczcić ten szczególny dzień oraz uroczystości z nim związane podarujmy obraz portretowy.


Osobiście podarowałam Rodzicom na ich perłową rocznicę, portret wykonany ze zdjęcia ślubnego. Narysowałam go w technice pastelu suchego w ciepłej tonacji. Rodzice są z niego niezwykle zadowoleni i chwalą się nim przy każdej okazji. Gdy wręczyłam im portret, mama stała zapatrzona, a tata badawczo studiując swoją podobiznę zapytał -" Kim jest ten przystojniak?" udając, że sprawa go nie dotyczy. Wszyscy zaśmialiśmy się.

 

Po kilku dniach powiesiliśmy portret w sypialni Rodziców gdzie, wisi do dzisiaj. Od czasu, gdy wybraliśmy miejsce na obraz, Rodzice zdążyli wprowadzić w tym pokoju kilka zmian, z przemeblowaniem włącznie. Natomiast ich portret dalej tam wisi. Jak przypuszczam nie zanosi się, aby miało się to zmienić. To był bardzo trafiony pomysł. Bardzo się cieszę, że wykonałam ten obraz.

 

Portrety, takie jak ten, na rocznicę ślubu ładnie eksponują się w technikach mieszanych tj. ołówek, węgiel czy sepia i biała kreda oraz w kolorze suchą pastelą. Podobnie jak w przypadku portretów na prezent ślubny format proponowany to 30x40 cm i 40x50 cm czy 50x70 cm.

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?