portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Prezent dla Rodziców Pary Młodej

 

Jak zadość uczynić tradycji podziękowań podczas wesela w oryginalny i stylowy sposób? Wiadomo, dobrze jest podarować Rodzicom coś extra, czego nigdy się nie spodziewali i sami by sobie nie kupili.

 

W swojej pracy portrecistki spotkałam się z wieloma zleceniami na pamiątki ślubne w formie portretu. Wykonywałam i wykonuję portrety oraz zabawne karykatury Młodych ze zdjęć, z czasów narzeczeństwa lub "chodzenia ze sobą". Portrety te Młodzi wręczają swoim Rodzicom podczas specjalnie zaaranżowanej chwili wesela, a Rodzice tak obdarowani czują się zaskoczeni, wzruszeni i wyróżnieni. Otrzymują od swoich dzieci bezcenną pamiątkę, unikatową i jedyną, której nie można kupić w sklepie i której nikt inny mieć nie może.

Wykonuję również pamiątki jakimi są portrety przedstawiające Rodziców Pana oraz Panny Młodej. To bardzo ciekawy gest, w którym Młodzi koncentrują uwagę na rodzicach, a nie jak w pierwszym przykładzie na sobie. Takie portrety powstają z aktualnych zdjęć mamy i taty Młodych. Przy pracy nad portretami, szczególną uwagę zwracam na eksponowanie takich uczuć jak sympatia, wyrozumiałość, ciepło rodzinne i wszystko, co się wiąże z cechami domu rodzinnego.

 

Podobnie jak w pierwszym przypadku portrety te można zakomponować w stylu realistycznym lub stylizując. Formaty dostępne od A3, przez 30x40cm, 40x50 cm po 100x70 cm. Portrety te pokazują rodzicom jacy są dla nas ważni - bez wyjątku!

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?