portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Prezent dla Pary Młodej

 

Prezent ślubny dla Pary Młodej stanowi dla nas Gości, przyjaciół, świadków czy rodziny niezwykłe wyzwanie. Co podarować? Jak podejść do tematu? Praktycznie czy może bardziej ekstrawagancko?


Hm....Zazwyczaj lista potencjalnych prezentów zawiera:

1. sprzęt AGD, 2. zestawy obiadowe, 3. zastawy kawowe, 4. szkła, 5. sztućce najlepiej w walizeczce oraz jakiś gadżet typu RTV... Niestety często z różnych względów nasze plany kończą się na ładnym karnecie z życzeniami i kopertą o konkretnej zawartości. Zamiast tego standardowego i mało wyrafinowanego gestu, sugeruję podarować prezent w formie portretu lub karykatury Pary Młodej w ładnej ramie. Wystarczy zdjęcie, zakochanych lub dwie osobne fotografie Pana Młodego i Panny Młodej, które można ciekawie połączyć w jedno i Voila!  Portret na prezent gotowy!

 

Taki podarunek dla Pary Młodej to coś zaskakującego i oryginalnego. To pewne, że sprawi wszystkim wiele radości. Taki portret to magiczny prezent, pamiątka na lata, przypominająca  dzień ślubu, kojarząca się z najpiękniejszymi chwilami, zabawą, emocjami.

 

Techniki, w których dobrze wyglądają portrety na prezent ślubny to techniki mieszane, rysunek sepią i białą kredą, węglem i białą kredą oraz sucha pastel. Format od A3, w zwyż przez 30x40 cm, 40x50 cm.

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?