portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Prezent dla bliskich za granicą

 

Masz bliskich mieszkających na stałe lub tymczasowo za granicami Polski, którym chcesz zrobić super zaskakujący prezent?
Pracujesz w Anglii, Francji, Niemczech czy innym kraju Unii Europejskiej i chciałbyś mieć portret swoich rodziców, dzieci, ukochanego/nej, rodziny wykonany w Polsce? W Gdańsku, ponad 1000 letnim mieście z tradycjami, w kolebce Solidarności- miejscu narodzin wolnej Europy.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje pragnienie spełniło się. Z wielką przyjemnością wykonam Twój wymarzony rysunek lub obraz zgodnie z przyjętymi przez studio sztuki Art-Deluxe standardami jakości i charakterystyczną starannością.

Co ważne, ceny portretów oraz obrazów dla odbiorców zagranicznych i krajowych są takie same. Łatwo znajdziesz je w cenniku na stronie. Nie musisz obawiać się, cen z sufitu" tylko dlatego, że przesyłka zostanie nadana za granicę kraju. Oczywiście różnica w cenie ostatecznej portretu będzie. Na tę różnicę mają wpływ koszty związane z opłatą za przesyłkę pocztą polską lub kurierem.

 

Dla każdej z powyższych opcji wysyłki istnieje odrębny cennik przewoźnika.
Informacje odnośnie kosztów przesyłki sprawdzane są na bieżąco i podawane do wiadomości klientów przed przyjęciem zlecenia.

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?