portrety na zamówienie
advert 2
advert 3
Prezent na każdą okazję


Wielu z nas po otrzymaniu zaproszenia na uroczystość weselną, wystawny obiad z okazji rocznicy rodziców, teściów czy znajomych popada w panikę wywołaną perspektywą wybierania prezentu, biegania po sklepach, przeglądania i porównywania niezliczonych ofert w internecie. Wszyscy wiemy, że taki wybór to niełatwe zadanie. Nie wiemy, co sprezentować Parze Młodej czy solenizantom, a czasu coraz mniej. Kartki w kalendarzu znikają jak szalone, termin imprezy niebawem, a my wciąż nie jesteśmy przekonani do charakteru podarunku. Co na to poradzić?

W tej sytuacji proponuję niezwykle oryginalny i elegancki rodzaj prezentu, portret. Jest to upominek wykonany w 100% ręcznie, tradycyjnymi technikami plastycznymi wg zasad tworzonych i rozwijanych przez wieki. Portrety są uniwersalnym i bardzo efektownym podarunkiem na wszelkie uroczystości, święta oraz okazje rodzinne. Mogą być prezentem na rocznicę ślubu, rodziców, dziadków czy rodzeństwa.

 

Upominkiem dla rodziców od Państwa Młodych (tzw. Pamiątką) na wesele, extra giftem na zaręczyny oraz niespodzianką na urodziny, imieniny i walentynki. Portrety miłosne par, zawsze robią wrażenie i  sprawiają wiele radości darującym jak i obdarowywanym. Ich wielkim atutem jest niezwykła energia, którą skupiają oraz wyjątkowy wyraz plastyczny. Są nieco sentymentalną pamiątką o silnej ekspresji uczuć oraz niezwykłym elementem dekoracyjnym dla domu.

 

Praca nad tego typu dziełem trwa od kilku do kilkunastu dni w zależności od pragnień i wyobrażeń zamawiającego. Jest to czas potrzebny na urzeczywistnienie obrazu będącego harmonijną całością, oddającą nie tylko podobieństwo portretowanych, ale również tworzony przez nich klimat, nastrój i aurę. Technik w jakich powstają portrety par jest wiele: od szlachetnego rysunku ołówkiem, przez rysunek pastelami po malarstwo olejne czy suchy pędzel. Portret par może przyjąć wiele form i nazw w zależności, kim są portretowani i na jaką okazję, obraz jest wykonywany.

 

Portret może przyjąć formę portretu ślubnego, portretu rocznicowego, portretu walentynkowego, portretu narzeczonych, portretu sympatii, portretu przyjaciół, portretu reprezentacyjnego, portretu fantastycznego i portretu satyrycznego - karykatury.Wybór jest niezwykle duży i szeroki, co otwiera przed portrecistą i zamawiającym wielkie możliwości. Portret jest niepodważalnie unikatowym darem, który podkreśla wyjatkowość uroczystego dnia ślubu, rocznicy, czy zaręczyn. Jest niemalże bezcenną pamiątką z duszą, charkterem i w pięknym stylu.

 

ciekawostki ślubne

  • linki

...bo miło jest lubieć i być lubianym

ankieta

Jakie portrety lubisz?